Logo

Kim jesteśmy?

Drukuj

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi, tworzących od kilkunastu lat unikatowe stoiska wystawiennicze prezentowane na targach w całej Europie. Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę nabyte podczas setek wykonanych realizacji. Wszystkie powierzone nam projekty tworzymy z pasją i zaangażowaniem, co w efekcie końcowym daje satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzają i za możliwość podejmowania nowych wyzwań przy kolejnych projektach. Dzięki czemu ciągle możemy wzbogacać doświadczenie i wdrażać nowe technologie.

Nasz zespół to ludzie o różnych umiejętnościach, specjalizujących się w swojej dziedzinie. Działy handlowy, projektowy, produkcyjny i logistyczny współpracują ze sobą na każdym etapie danego projektu, co pozwala nam kontrolować realizacje od momentu podpisania umowy do dnia montażu stoiska na targach. Duża elastyczność, kreatywność i szybkość reakcji w naszych działaniach pomaga rozwiązywać problematyczne sytuacje, a wyszkolone ekipy targowe gwarantują rzetelność i bezpieczeństwo wykonania wszystkich projektów.

Nie boimy się wyzwań. Realizujemy autorskie projekty, które spełniają indywidualne wymagania naszych klientów i zawsze staramy się znaleźć optymalne rozwiązania dostosowane do budżetów klientów.

Nie zamykamy się na rozwój. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w designie zabudów indywidualnych i staramy się wdrażać innowacyjne pomysły.

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie Klientów, będące sumą pracy każdego z naszych działów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasze prezentacje (do pobrania):

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.