Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

KEY ACCOUNT MANAGER

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów z rynku polskiego jak i rynków zagranicznych
  • Przygotowywanie ofert oraz prezentacji handlowych
  • Wykonanie, realizacja i aktualizacja harmonogramu projektu
  • Zarządzanie projektami oraz regularna współpraca ze wszystkim działami w firmie
  • Dbanie o markę Firmy i rozwój sprzedaży (uczestnictwo w spotkaniach, prowadzenie negocjacji).

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży marketingu wystawienniczego lub eventowego
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Duża samodzielność oraz sumienność w realizacji powierzonych obowiązków

Co oferujemy

  • Pracę w doświadczonym, zgranym i sympatycznym zespole
  • Forma współpracy do uzgodnienia – umowa o pracę, umowa cywilnoprawna, umowa B2B
  • Wymiar czas pracy: poniedziałek – piątek, 8h /dzień
  • Narzędzia pracy (telefon, komputer,)
  • System wynagrodzenia uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży (podstawa plus system prowizyjny)
  • Pakiety medyczne oraz ubezpieczenie na życie (Compensa), karta Multisport.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: biuro@neomesse.com
w tytule wpisując: KEY ACCOUNT MANAGER Prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”